При заказе продукции на сайте на сумму от 500 грн. доставка по Украине бесплатная! Также нашу продукцию Вы сможете приобрести в cети аптек "АПТЕКА НИЗКИХ ЦЕН "и "БАЖАЕМО ЗДОРОВЬЯ" РАЗПРОДАЖА!!!!! ЧЕРНАЯ ПЯТНИЦА СКИДКИ ДО 70% НА ТОВАРЫ С КАТЕГОРИИ СЕКСУАЛЬНОЕ ЗДОРОВЬЕ ,АНТИПЕРСПЕРАНТЫ ,КРЕМ ОТ ГЕРПЕСА , СОЛНЦЕЗАЩИТНЫЙ ЛОСЬОН

Про нас

Jeomed Pharmaceutical and Health Products INC. була заснована в 2002 році в Анкарі, Туреччина, з метою бути «кращою та інноваційною компанією та виробником фармацевтичних продуктів», завдяки інноваційному мисленню та використанню R&D, клінічних випробувань, передових технологій, динамічному та компетентному підходу до персоналу та клієнтів. Повсякденний портфель продуктів та послуг компанії Jeomed диверсифікований зусиллями нових фірмових і запатентованих продуктів.

НАШІ ПРОДУКТИ

Jeomed виробляє продукцію за стандартами ЄС у категоріях: ТТО (олія чайного дерева) термальні натуральні продукти: догляд за тілом, догляд за шкірою, офтальмологічні продукти, стоматологічне здоров’я, сексуальне здоров’я, діабетичні продукти, догляд за волоссям та спеціальні продукти. Наша продукція виготовляється відповідно до вимог менеджменту та якості ISO 9001: 2015, Директиви 93/42 / EEC, EN ISO 13485: 2012, СЕ Declaration of Conformity.


Система менеджменту компанії Jeomed була оцінена і визнана відповідно до вимог належної виробничої практики (GMP). Система GMP застосовується до виробництва, продажу та експорту лікарських, косметичних, медичних виробів, харчових добавок, продуктів для здоров’я та дезінфікуючих засобів.

 

НАША ПОЛІТИКА ЯКОСТІ

Наша компанія завжди прагне виробляти високоякісні, безперервні розробки технологій з нашої власної метою і принципом для нашої компанії, задоволення потреб клієнтів завжди триматися на передньому плані, а система управління якістю - наш обов'язок дотримуватися.