При заказе продукции на сайте на сумму от 500 грн. доставка по Украине бесплатная! Также нашу продукцию Вы сможете приобрести в cети аптек "АПТЕКА НИЗКИХ ЦЕН "и "БАЖАЕМО ЗДОРОВЬЯ" РАЗПРОДАЖА!!!!! ЧЕРНАЯ ПЯТНИЦА СКИДКИ ДО 70% НА ТОВАРЫ С КАТЕГОРИИ СЕКСУАЛЬНОЕ ЗДОРОВЬЕ ,АНТИПЕРСПЕРАНТЫ ,КРЕМ ОТ ГЕРПЕСА , СОЛНЦЕЗАЩИТНЫЙ ЛОСЬОН

Сертифікати

Jeomed виробляє продукцію за стандартами ЄС у категоріях:

ТТО (олія чайного дерева) термальні натуральні продукти: догляд за тілом, догляд за шкірою, офтальмологічні продукти, стоматологічне здоров’я, сексуальне здоров’я, діабетичні продукти, догляд за волоссям та спеціальні продукти.

Наша продукція виготовляється відповідно до вимог менеджменту та якості ISO 9001: 2015, Директиви 93/42 / EEC, EN ISO 13485: 2012, СЕ Declaration of Conformity. Система менеджменту компанії Jeomed була оцінена і визнана відповідно до вимог належної виробничої практики (GMP). Система GMP застосовується до виробництва, продажу та експорту лікарських, косметичних, медичних виробів, харчових добавок, продуктів для здоров’я та дезінфікуючих засобів.

Вся наша продукція сертифікована в Україні, має повний пакет відповідних документів і відповідає вимогам ISO. Для отримання цих документів звертайтеся в Центральний офіс (095) 894-70-58.